Triky ke hře: Ninjakun Majou no Bouken

« zpět na žebříček rekordů

17.06.2006 Adder


U této hry je docela těžké skákání, takže napíšu, jak přesně se má skákat. Všichni určitě znáte rytmus srdce, když je v klidu (ne tedy při sportu). Tak přesně v tomto srdečním rytmu mačkejte dvakrát za sebou skok a vaše ninja-koule vyskočí o patro výš.
Cílem hry je pozabíjet všechny nepřátele v levelu a sbírat po nich svitky. Občas některý nepřítel nese zlý svitek, který vám vynuluje ty ostatní (poznáte podle šklebícího se ksichťáka). Kvůli bonusu je dobré donést do cíle co nejvíce svitků, takže ty zlé vynechávejte.
Pak se občas stane, že z nebe začne padat duhový míček. Ten se snažte ukořistit. Nejen, že je za 1000 bodů, ale pokud nasbíráte tři, dostanete se do bonusového levelu. Pokud míček sebere jeden z nepřátel, tak po jeho zabití z něj opět vypadne, takže buďte připraveni rychle seskočit (skok v klidu), abyste míček nepropásli.
V bonusovém levelu je cílem sesbírat všechny míčky. Máte přesně tolik času, abyste to stihli, takže jediná chybička, jediný špatný výskok a bonus level nedokončíte. Zůstanou vám pouze body za sebrané míčky.