Triky ke hře: Alien vs. Predator

Celkem odesláno rekordů: 337 | Info

22.10.2010 Zicher: Nektere z jejich pohybu jsou ponekud odlisne, vim minimalne o dvou. ...

22.10.2010 Raymond: Jasně, že jsem myslel warriora s maskou. Však já jenom tak rýpu do autorů. Je mi jasný, že když tři ...

22.10.2010 Zicher: U Warriora mas pravdu, ale Hunter nenosi masku - a proto nema jine zpusoby videni k dispozici ;). ...

22.10.2010 Raymond: Hratelná hra, hezká bojovka. Co ale nelze autorům odpustit je predátor, který ve tmě hledá světlo, a ...

« zpět na žebříček rekordů

25.10.2010 Zicher


Par mene jasnych pohybu pro Predatory:

Shoryuken (Hunter) / vysoky vykop (Warrior) :
dolu, nahoru, box
- tento trik je vynikajici na konec komba, pri ceste nahoru jsou predotari zepredu nezranitelni. Hunteruv Shoryuken je slabsi, nebot ma kratsi horizontalni dosah a naopak z nej dele Hunter bezbranne pada. Na druhou stranu, Hunteruv Shoryuken dava tri hity oproti Warriorovym dvema.

Cannonball (H) / Spear drop (W):
dolu + skok (ve vzduchu)
- u obou predatoru plati, ze z cim vyssiho skoku je trik proveden, tim mensi je pak odraz od zeme (po dobu odrazu jsou predatori zranitelni. Hunteruv trik je lepsi v tom, ze po odrazu cestou nahoru jeste chvili zranuje, celkem az za pet hitu (Warrior max. za tri).
Navic, Hunteruv trik neni zavisly na zbrani, kterou drzi v ruce. Kdyz Warrior nedrzi sve kopi, misto toho provede obycejnou kopacku za mensi zraneni.

Merciless Crush:
chytit potvoru, vyskok, dolu + box (na vrcholu vyskoku)
- tento trik dava vubec nejvice damage ze vsech predatorich utoku, navic po narazu do zeme srazi vsechny nepratele v pomerne slusnem dosahu (asi stejny jako klasicka obrana).
28.03.2010 Rgb


Body: pokud chcete získat maximum bodů, tak musíte zabíjet pomocí házecího disku nebo se rvát ručně. Zabíjení pomocí laseru je pouze za 100. Další způsob jak získat body je po zabití Bosse držet v ruce předmět. Mně osobně se povedlo dostat 50t za granát, 30t za zbraň, 20t nůž, disk, trubka.

Hráč je nesmrtelný po stisku 2 kláves (hodí se na kyselinu a nepřehledné situace), ale pozor bere to krapet energii.