Triky ke hře: Fantasia

« zpět na detail

22.01.2007 Adder


Určitě vás zajímá, jak funguje tahle hra a to otáčení obrázků z Bab (normální nahatá ženská či chlap) na ty Ošklivé (nějaký hororový výjev, nebo bubák)... dlouho jsem si myslel, že je to náhoda, ale konečně jsem přišel na zákonitosti.

Takže princip hry je v tom, že máte nahoře takový ukazatel, který určuje vaši sílu a sílu soupeře. Jakmile vás soupeř přetlačí, obrázek se otočí z Baby na Ošklivý.
Jakmile ale dokončíte zaškrtnutím 80% blikající plochy ten Ošklivý, tak level hrajete od začátku. Což je samozřejmě nepřípustné dělat naschvál pro bodovaný žebříček, protože by se jednalo o porušení pravidla C12.

Takže pokud vybarvujete blikající plochy, tak sice získáváte procenta za vybarvenou část obrázku, ale zároveň přidáváte body soupeři, který vám může obrázek otočit.
Pokud ale vybarvujete neblikající plochy - tedy ty prázdné, tak sice nezískáte žádná procenta, ale uberete body soupeři.
Obrázek se samozřejmě tam i nazpět otočí vždy, když blikající ukazatel přetlačíte do pole té druhé barvy.

Čili základními dvěma cíli této hry je:
a) vybarvit 80% obrázku s Babou
b) bránit se proti tomu, aby vás soupeř přetlačil a obrázek otočil na Ošklivý

Hru prohrajete pokud
a) vyprší časový limit (+ přijdete o život)
b) vybarvíte 80% obrázku, když je zrovna otočený na Ošklivý

Takže doufám, že pro příště se tu už neukáží podobné pokusy o neustálé postávání v prvním levelu a úmyslné vybarvování 80% Ošklivého obrázku.