Komentáře ke hře: Salamander

« zpět na detail

25.10.2018 Baldbull


Ale první flek se hodí,což? :-)
23.10.2018 Commodore


Tato hra není svinstno. Tato hra je megasvinsvo. Nelogické a zcela pitomě rozprostřené zbraně. Vypadá to, že to někdo nasázel spíš pro testovací účely někde na začátek a nechal to tak. Hodně hloupá detekce kolizí. Zcela idiotské dorůstání čehosi růžového, což znamená, že projet prvním kolem bez ztráty všeho je náhoda jak prase. A když se po megazpraseném prvním kole dobojujete někam dál tak jen zíráte. Chybí zbraňové systémy ... Tuhle hru vydal nějaký úchyl. Bože to je sprasek!
22.02.2016 Baldbull


absolutně nechápu popularitu tohoto svinstva
12.02.2012 OLD


A jéje ,tak to nehrajte.No to je kritika a to si říkáte hráči? Ta hra je v poho, má prostě jinej systém a dosti originální ale co ,když nelíbí tak nelíbí....
15.09.2007 Adder


No souhlasím, že je to jedna z těch debilních stříleček, kterou není ani sranda hrát. Protože co je zábavného na tom, když si nabereš zbraně a vylepšení, abys pak o všechno přišel? To nechápu, k čemu tam jsou potom životy... ta hra by se stejně dobře hrála s jedním životem a výsledek by byl stejný. Tady by se spíš hodily štíty, že loď snese tři zásahy a pak nazdar... to bych chápal... ale třikrát začínat od píky a kamenných hrnců? No nevím...
15.09.2007 Rotačák


Jo to už všechno vim a nic to nemění na tom, že je to blbá hra. Mimochodem, dostal jsem se k prvnímu bossovi s velkou výzbrojí a rychlostí a on na mě vylít jak zběsilej. Když mám flusátko tak sotva leze.
Na druhýho bose jsem měl maximální lejzry a stejně mě zabil, dal jsem ho flusátkem. A ve třetím levelu mě sežehla nějaká ohnivá vlna přes půl obrazu.
15.09.2007 Adder


Tak prvně se tady střílí kulometem, kterej na prvního bosse stačí bohatě. Zarůstající kousky jsou taky v klidu, pokud nestřílíš jako šílenec... najeď si úplně doprava a projedeš to, aniž bys tam zarostl... a nebo se drž uprostřed, ale střílej opatrně, aby sis dělal tunel maximálně na dvojnásobek délky raketky. Páč čím dřív to rozstřelíš, tím dřív to doroste.
Druhej boss jde zničit taky hned, pokud sebereš lasery a dobře zamíříš... ty tři přepážky se musí prolomit dřív, než tě chapadlem zažene do levého dolního rohu.
15.09.2007 Rotačák


Po x-tym zahrání tvrdim, že je to kravina... Hned na začátku lze sehnat obrovský střely, hromadu kuliček k sobě a pak jedna smrt a je to všechno v háji. Sice ty kuličky zůstanou tam kde jsem byl, ale při ultra slimáčí rychlosti rakety nestihnu sebrat ani jednu. Jo a ty zdi probourat jdou když střílim jak šílenec. A ten boss je taky super, pár ran a je po něm. Bohuželve druhym levelu jsem měl vždycky jen holej zadek a nikam se kvůli tomu nedostal. Ještě to párkrát zkusim, pak to ohodnotim na 0% (pokud se nestane zázrak) a zapomenu na to.
14.09.2007 Rotačák


Ta hra je nějaká chybová nebo co. Když jsem jí hrál poprvý, tak jsem se dostal k těm bublinám, který se střílením zvětšujou. Potom tam přiletěl hlavní bos s okem vepředu a couval celou cestu až nakonec, kde mě kuchnul (cestou jsem do něj mohl střílet a on blikal). Žádný prostřelovací prostředí tam nebylo.

Tak jsem si to zahrál podruhý, za nafukovacíma koulema je prostřelovací mřížka, potom celý zdi, který ale zarůstaj, takže se to nedá proletět a pak teprve hlavní bos, kterej vytáhnul jedno chapadlo, druhý, pak oko a já do něj párktát pifnul a bylo po něm...

A řek bych že se nepodobal tomu prvnímu, kterej letěl přes půl levelu semnou. Ale možná nebyl plně vyvinutej.

Takže jsem z toho trochu zmatenej...