Komentáře ke hře: Galaxy Gunners

« zpět na detail

02.03.2016 Schizo


Jediný + tyhle zvracenosti je, ze se daji sestřelit nepratelske strely, pokud by i tohle neslo, byla by to jednoznacne nejvymrdanejsi vymrdanost of EVER !
No vlastne je to nutnost, takze zadny + se nekona. 10% za to, ze to jde normalne vypnout :)
02.03.2016 Baldbull


a další věcička: je zjištěno :-) že před "medůzou", jak chodí ty formace, které je nutno vykosit co nejdřív, aby nevypršel power-up, ty svině, ty svině, ty svině, ty svině střílejí přesně tam! kde je nutno stát, aby se daly vystřílet naráz tak, aby nezmizely za obrazovku :-) S tímto zjištěním se dnes loučím a těším se na kybershledanou za pár hodin.
02.03.2016 Baldbull


Zapomněl jsi ve svém rozhořčení na naprosto neuvěřitelně velký a záhadně tvarovaný hitbox vlastního letadla. No nic, zkusím to znova :-)
01.03.2016 Schizo


Ne, ty nejses zvlastni, ty ses pschychopat a me budes rikat ROBOTE, ty ses zralej na Bohnice, to se jinak neda rict, slovo nenormalni, ve me nebudi ve spojitosti s tebou ty patricne emoce....
01.03.2016 Baldbull


Já jsem asi fakt zvláštní, ale tohle ve mně vyvolalo chuť, si to zase zahrát :-D
01.03.2016 Schizo


PROČ NEHRÁT TUTO VYMRDANOST :
1)naprosto nahodně vybrane zbrane, nikdy se nemuzete spolehnout , ktera vypadne a pak krom totalniho chaosu jeste resite jak se vyhnout zbrani, ktera je uplne napíču.

2)Zbrane maji omezeny casovy limit, ale to tem programatorskejm zmrdum nestaci, cas ubiha i pote, co jste dokoncili kolo a NIC s tim nenadelate, 4s jsou v řiti...no a co , ze...

3)Pred kazdym bossem, se drzte u spodniho kraje obrazovky, jinak vas zabije NIC, ano zhola NIC tam neni, ale presto jakmile vyletite vys, jste v píči !

4)U bossu, nebossu je vlastne jedno co budete delat, budto budete respektovat jejich styl Nůůůůdáááá, nebo se blahove muzete pokusit sebrat lepsi zbran = SMRT, nebo tak tezce vystrileny bonus = SMRT. A ikdyz se vam vryje do mozku , ze jsou vlastne neskodni, jednou prijde cas a vy ty sráče uz NIKDY neudelate, najednou se chovaji jinak, nevypocitaelne, jejich krouzky najednou odletuji i centimetry do stran a najednou vas tlaci do kouta a vy jste zase v píče...jak primitivní...ale jak účinné !

5) Muzete mit 100x najetou taktiku odkud a jak vyletnou nepratele, ale sem, tam to neplati a ikdyz mate ucinnou zbran, najde se jeden z rady, ktery presto proletne a vyopet chcipnete...aaachchchchchc jak náááádhernéééé.

6)Hra je plna bugu, obcas se stane, ze nepritel odletne a pak se NIC nedeje, cas zbrane ubiha...je pryc a nepritel , svete div se, je zpet,ale to uz jste holatka a on vas dorazi!

JA to nevzdam, ale varuju ostatni, tohle je na CHocholouška, tohle nema s hrou pranic spolecneho, je to brak, totalni SHIT, nepovedenej zmetek, kterej NIKDY nemel spatrit svetlo sveta.
18.02.2016 Baldbull


je zjištěno, že ta malinkatá střílnička, která je nebezpečnější než Hibachi v DDP,vydrží víc jak 5 ran tou nejprůraznější (modrou zbraní)

vy svině, vy svině, vy svině
17.02.2016 Baldbull


to je největší zkurvenina pod sluncem